Rybí olej a Shilajit na liečbu kĺbov: recepty

Mnohí z nás v detstve mal jesť ryby, olej. Rodičia sú motivované na to, že výrobok má mnohé užitočné vlastnosti.

Rybí olej, však, je odporúčané, nie len pre deti ale aj pre dospelých, ktorí trpia bolesťami kĺbov.

Potrebujete vedieť, ako sa rybí tuk olej na problémy s kĺbmi ľavej človek, pre dlhú dobu.

Dávky rybieho oleja na kĺby

Na spoje nemal začať obťažovať vás, je dôležité venovať pozornosť ich meniace sa podmienky. Najlepšia prevencia je zaradenie rybí olej v stravovacích návykov.

Tento produkt je potrebná najmä v chladnom období, keď telo sa zdá, nedostatok vitamínu D, a ľudia často lieči na prechladnutie.

V lete je lepšie prestať užívať rybí olej, pretože veľké množstvo vitamínov, je rovnako škodlivé ako ich nedostatok.

S rybí olej, v priebehu času, ľudia budú cítiť slobodu od takých vecí ako:

 1. svalová slabosť,
 2. bolesti kĺbov
 3. nevoľnosť,
 4. ospalosť.

Nepopierateľným prínosom tohto produktu pre kĺby vzhľadom k tomu, že tento produkt obsahuje mastné kyseliny omega-3.

Tieto mastné kyseliny chránia kĺby, čím sa minimalizuje vplyv škodlivé enzýmy, ktoré vyvolávajú deštrukcii chrupavky. Rybí olej obsahuje aj vitamín A.

Ako sa rybí olej

Denné množstvo rybí olej je 1,5 lyžičky pre dospelých. Objem by mal byť rozdelený na 3 časti a sa ako Doplnok na hlavné jedlo.

Vezmite prosím na vedomie, že ani pred, ani po jedle by nemali užívať rybí olej. Musí sa jesť počas jedla, inak sa môže dostať chorý žalúdok. Trvanie príjem rybieho oleja je 1 mesiac. Po tomto čase by ste mali prestávku na 1 mesiac.

V súčasnosti, lekárne a zdravotnícke centrá sú k dispozícii v rybím tukom. Samozrejme, takáto forma je oveľa jednoduchšie a zábavnejšie, pri zachovaní výhody výrobku. Ukázalo sa, že denná spotreba 1 kapsula tuku zmierniť artritídy. Preto je uznaná doplnok pri liečbe tohto ochorenia. Napríklad, je možné liečba artrózy prsty doma.

READ  Boľavé kolená: ľudové lieky na liečbu bolesti kĺbov

Z pokrmy z rýb nemôže byť odmietnutý, bez ohľadu na to, budete používať rybí olej, alebo nie. Ako preventívne opatrenie by malo byť 2-krát týždenne, pstruh, tuniak alebo losos.

Kontraindikácie pre používanie rybí olej

Rybí olej – skutočne jedinečný produkt v jej zložení. Avšak, pred použitím by sa mali poradiť s lekárom, pretože produkt má určité kontraindikácie, a to:

 • nadmerné množstvo vitamínu D, vápnika alebo
 • chronické zlyhanie obličiek,
 • nezrovnalosti v štítnej žľazy,
 • urolithiasis,
 • vysoká citlivosť až stredné.

Zvlášť opatrne je potrebné použiť rybí olej pre ľudí s:

 1. peptický vred choroba 12-dvanástnikové vredy alebo žalúdka
 2. chronické ochorenia pečene alebo obličiek.

Použitie rybieho tuku počas tehotenstva a počas laktácie je možné iba po rozhovore s lekárom.

Vplyv múmia na choroby kĺbov

Mamička má schopnosť obnoviť rôzne škody, ako napríklad:

 • rany
 • zlomeniny
 • zranenie kĺbu.

Poskytuje zrýchlené hojenie tkanív. Je to obzvlášť dôležité, keď sa chrupavka je vidieť deforming procesov.

Zlomeniny kostí, múmie ukazuje vysoký výkon, rýchly a lieči ich. Vďaka rýchlejší prostriedok tvoril mozoľov, organizovanie rôznych kostných úlomkov, takže sa hojí rýchlejšie.

Shilajit je katalyzátor regeneračné procesy, okrem toho, že sa môže plne obnoviť bunkové funkcie.

Shilajit má prospešné účinky na celkové zdravie. Človek začína cítiť nárast sily a veľkú vytrvalosť. Okrem toho, je uvedené:

 1. zlepšenie spánku,
 2. oživenie chuti do jedla,
 3. stabilizácia metabolických procesov.

Tieto zmeny sú veľmi dôležité pre liečbu ochorení kĺbov.

Mamička nemá žiadne kontraindikácie pre používanie. Ale, mali by ste monitorovanie dávkach. O niekoľko týždňov neskôr po použití môžu byť nahradené viditeľné zmeny.

Infúzia Shilajit pre artritídy

Artritída je zápal v tele, ktoré sa šíri do kĺbov. Stuhnutosť a bolesť je len jedným z príznakov artritídy. Výskyt ochorenia, použite Shilajit – jeden z najlepších prostriedky ľudovej medicíny.

READ  MRI bedrového kĺbu: čo zobrazovacie ukazuje

Môžete si pripraviť tinktúra z bokov a Shilajit. Ak to chcete urobiť, pranie a sušenie 20 boky odstránením semená. Dať rose hips v termosky a zalejeme 100 ml vriacej vody. Vozidlo bol podávaný na 3 hodiny, potom do nádoby, pridať vitamín A.

100 ml tekutiny je povolené pridať desať kvapiek vitamínu A. V riešenie bolo umiestnené 4 g múmie a zmiešajte všetky ingrediencie.

Nápoj je pripravený po zrušení múmie. Liečba je tinktúra denne. Pacient by sa mal piť 1 veľká lyžica, piť 2 krát denne. Nástroj by mal byť uložené v chladničke.

Shilajit pre bolesti v kĺboch

Pre bolesti v kĺboch je veľmi ťažké obsadiť sám s myšlienkami o niečo iné. Pravidlom je, že bolesť je spôsobená rozdiel ochorenia.

Niektorí ľudia vyjadrili meteopathy, ktorý spôsobuje nepohodlie a bolesti kĺbov pri zmenách počasia. Shilajit pomáha účinne sa zbaviť týchto problémov, aj keď bolesť je veľmi intenzívna.

Môžete si pripraviť nástroj z Arzenálu tradiční liečitelia – masť na bolesti kĺbov. 5 g horských živice by mali byť zmiešané s medom, roztaví na parný kúpeľ. Med je 100 g.

Ingrediencie sú starostlivo zmiešané až do zrušenia živice hory. Homogénnu zmes naneste na postihnuté miesto. Nástroj je veľmi účinné v silnej bolesti a pocit «ťah nohy». V týchto prípadoch budete musieť dať jar.

Liečba masť je 5 procedúr. Okrem toho, na každodenné použitie pre horské 0,1 živice. Ako pomocné opatrenia je trenie.

Prvýkrát, sú banky do desiatich dní, a potom urobiť prestávku v rovnakom čase, a začať odreniny. Na poslednej liečby, kĺbov, prestávky je 3 mesiace.

MAXCACHE: 0.41MB/0.00187 sec