Opuch kolena bez bolesti: príčiny, diagnostika

Opuch kolena — tento jav je veľmi nepríjemné. Ani ženy, ani muži noha ju zdobí a prináša veľa problémov, ktoré spôsobuje ťažkosti pri ohýbaní končatín. Opuchy nôh môže byť Wake-up call uvedením metabolické poruchy, poruchy vnútorných orgánov, alergie, infekcie.

Mnoho ľudí si myslí, že ak by sa objavil v nohy, opuchy a to ani nebolí, tak tam je žiadne nebezpečenstvo. Toto je nesprávne tvrdenie, pretože zložitosť lézie nie vždy určiť bolesti. To vyžaduje vážne diagnostika.

Prečo je tam opuch

Koleno nohy je veľmi náchylné na rôzne druhy negatívnych vonkajších vplyvov, takže vždy budete mať strach o nohy poranenie alebo podchladenia. Považuje: keď je zranenia kolenného kĺbu, osoba, bude okamžite sa vyskytujú dlhé trvalé bolesti, najmä pri ohýbaní nohy.

Takýto scenár môže byť, nie vždy. Bolesť a opuch nemusí dôjsť súčasne, čo výrazne skomplikovalo diagnózu. Často sa stáva, že tam nie je bolesť, že zranenie kolena nedostali celý liečby. Je to provokovať a opuchy kolenného kĺbu. Tekutina sa hromadí v spoločných tkanivo postupne, začína sa vyvíjať tlak na kneecap a v oblasti pod kolenom. Bolesť je často predchádza nepohodlie v dotknutom akonáhle časť nohy, často pod kolená.

Ak akcia nie je prijaté, bolesť a opuch bude rásť, až sa stal chronickým. Ako to hrozí? Človek začne nezvratné deformácie kĺbov v oblasti jabĺčko, ovplyvnili funkcie pohybového aparátu.

S taký silný opuch vyžaduje neodkladnú lekársku pomoc

Podchladenia kĺbov je jedným z faktorov, ktoré by mohli spôsobiť kostnej tuberkulózy. Prítomnosť podchladenia kĺbových tkanív v tomto regióne telo bude vždy ukázať, opuchy. Potrebujete vedieť o: teplá komprimovať — toto nie je spôsob, ako zmierniť účinky podchladenia spoločné tkaniva. On si len dostať opuch oblasti kolena a pomáhajú znižovať symptómy bolesti, ale v skutočnosti liečbe vplyv podchladenia kĺbových tkanív nebude môcť realizovať.

READ  Dyschondroplasia (ollier choroba): príčiny, príznaky a liečba

Pomalé zničenie tkaniva chrupavky, keď človek nemá žiadne bolesti, nie je vždy možné detekovať rýchlo. Pri poškodenej oblasti spôsobuje bolesť, to znamená, že sa už začalo zmeny chrupavky. Opuch kolena, sprevádzané významný nárast v jeho veľkosť. Tento symbol indikuje, rozvoj artritídy alebo artróza.

Príčiny opuch kĺbových tkanív môže byť zápal šľachy alebo synovitída. Keď chondromatosis opuch kolena, dôjde príliš. Ak spoločného rýchlo začne zväčšovať, silné bolesti nebudú vás čakať. Na prvý zmierniť jeho metódy v intenzívnej terapie. Ak čas nie je prijať opatrenia, tieto choroby sa viesť na obmedzenie a zdravotného postihnutia.

V poradí pre terapiu úspešný a efektívny, uistite sa, že vykonanie cvičenia, fyzioterapia a zníženie každodenného stresu na poškodeného kĺbu.

Treachery infekcií, bodnutie a alergie

Ak ohnutia v kolennom cíti bolesť, to nie je nevyhnutne príznak zranenia, artritída alebo artróza. Opuch v kolene môže spôsobiť infekčných chorôb, vrátane, a to najmä:

  • salmonellosis;
  • úplavica;
  • kvapavka.

Infekčné choroby tela ovplyvniť kĺbových tkanív, často po ich človek vyvíja reumatoidnej artritídy. V takýchto prípadoch, ľudia často opuchnuté koleno, nie na kolená, kĺby.

Alergické reakcie sa prejavujú v rôznych podobách. Len málo ľudí vie, že alergické opuchy vplyv nielen na tvári ale aj končatín. Rozlišovať pri opuchnuté koleno z dôvodu ochorenia kĺbov, a keď v dôsledku alergií, nie vždy. V druhom prípade, príznak bolesť je výkresu prírody. V mnohých ochorení kĺbov viac bolesti v postihnutej oblasti v noci, pri ohýbaní alebo pri zmenách počasia.

Ak po hmyz hrýzť človek cítil Všeobecné zhoršenie zdravia, ktoré mal, keď ohnuté rameno nepohodlie, by mal okamžite obráťte na zdravotnícke zariadenia.

Sami, bodnutie hmyzom je častou príčinou opuchu v lokalizovaných oblastiach. Ale sú tiež schopné vyvolať infekčné ochorenia, ktoré sa stali hlavnou príčinou poškodenia kĺbov. Nemôžete opustiť takejto situácii je neadresné.

Ťažkosti v ohnutia končatiny bude označenie začiatku tendinitis. Choroba postihuje nie kĺby a väzy. Počas neho sa zhoršujú motorické funkcie. Vzhľad opuch a bolesť sa zvyčajne vyskytujú súčasne, ale môže byť tak: prvý príznak sa Vyjadriť sám až do druhého. Príčinou opuchu a bolesti v oblasti kĺbových tkanív je možné s istotou určiť, v lekárskej diagnostike. V prítomnosti edém pacientov punkcia.

Ak poškodený kostnej drene

Opuch v kostnej dreni je jedným z najnebezpečnejších chorôb, pre ktoré nie je opuch končatín a chrbta. Kostnej drene edém nie je diagnóza, a názov skupiny chorôb, keď tento proces prebieha. Príčinou toho, čo sa deje s kosti a kĺbovej tkaniva zmeny pomôže vytvoriť MRL. Pri určovaní stratégie, ktoré sa budú realizovať úpravou, dôležitým bodom je definícia druhu sa objavil opuch.

Opuch v kostnej dreni je vataginym. V tomto prípade osoba, ktorá porušila priepustnosť kapilár, cez steny, ktoré úniky, proteínu a vody. Kostnej drene opuch sa môže objaviť na príčinu hydrocefalus. Ale stále najčastejšou príčinou je metabolizmus. Opuch v kostnej dreni v takých prípadoch je vzhľadom na bunku opuchu a hromadeniu v tele je intracelulárne tekutina, obsahuje vody a sodíka.

Pred vybratím opuch, mali by ste vedieť, že je považovaný za jeden z najťažších zdravotnícke úlohy, ako mechanizmus jeho vzniku nie sú doteraz úplne objasnený. Liečba patológie spojené s významné riziko, že akékoľvek nesprávne akcia môže mať za následok smrť. Bolesti sa objavujú v čase zvýšeného opuch.

Realizovať liečbu, musíte zabezpečiť normálne fungovanie pacienta obehového systému.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00127 sec