Liečbu kolenných kĺbov ľudové lieky a metódy

Kolenné kĺby môžu rušiť ľudí dosť často. Zvyčajne dôvodom sa stáva artróza alebo artritída. Často ochorenie postihuje pacientov, ktorí trpia nadváhou a kŕčové žily. Podľa zdravotníckej štatistiky, trpia častejšie ženy stredného veku.

Choroba sa cítil silnú bolesť. A bolesť je distribuovaný asymetricky – s jednou nohou vždy bolí viac druhého. Človek nikdy neopustí ráno tuhosť, charakteristický hluk kĺbov pri chôdzi. Ak nie okamžite urobiť potrebné opatrenia, kolenné kĺby výrazne deformované, čo spôsobuje zakrivenie končatín.

V momente, ako sa zbaviť patológia je možné pomocou rôznych metód, vrátane chirurgia. Často v spojení so základným lekári odporúčajú liečbu kolenného kĺbu ľudové lieky.

Pre efektivitu a rýchlosť zahájení obnovy je kroky lieky, ale vedľajších reakcií prakticky neexistujú. Na liečbu artritídy a artritídy by mali byť tinktúry, odvary, rastertime a alkoholu infúzie.

Poskytujeme komplexný prístup ak chcete získať pozitívnu dynamiku choroby, aby sa zabránilo ďalšie komplikácie.

Obľúbené recepty z rastertime

Z kuracích vajec môže byť pripravený skvelý nástroj pre zapálené trením kolenných kĺbov. To si bude vyžadovať:

 • mix žĺtok s octom a terpentín v rovnakom počte;
 • jemne a dôkladne navlhčite dotknutého územia;
 • zábal kolená, zábal vlnené šatku.

Postup sa opakuje aspoň 2-3 krát v týždni, po rovnakých časových intervalov.

Účinné artritída liehom na opary. Budete musieť vziať do 10 tablety lieku, 300 ml liehom, fľaša jódu a gáfor alkoholu (10 ml). Komponenty sú zmiešané, kvapaliny, je otrasený a nechá sa vylúhovať v tmavom mieste, počas 21 dní.

Keď nástroj je hotové, sa trela postihnutých kĺboch každý deň až do úľavy od bolesti.

Masáž

Dobrý pomoc na liečbu artritídy a osteoartrózy masáž. Pre tieto účely môžete použiť Shilajit (3 g) a medu (100 g). Znamená dôkladne premiešajte a masážne pohyby vtiera do bolestivé kĺby, každú noc. tiež účinná liečba kĺbov bee Podmore.

READ  Seropositive reumatoidnej artritídy: zaobchádzanie a príznaky

Počas liečby je 7 dní. Zvýšiť účinnosť liečby môže byť systematické využívanie múmiový vnútri.

Masáž môže byť vykonané, a gáfor. Pomáha zlepšovať prietok krvi do končatín a tupá bolesť. Pre liečba bude musieť mix 1 do 1 z nasledujúcich komponentov:

 • gáfor;
 • rastlinný olej;
 • terpentínový;
 • vodka.

So zmesou na noc masáž kolená a izolovať ich.

Pacientom sa odporúča na liečbu kĺbov med. Polievková lyžica rozpustíme vo vodnom kúpeli (cca 15 minút), a po tom, umožňujúce úplné chladenie medu, vtiera do kĺbov.

Kolená útočisko dvojitou vrstvou gázy, teplý šál a nechajte vsiaknuť. Ak chcete získať optimálny terapeutický efekt sa dosiahne po 10 takýchto postupov.

Obklady

Mnoho pacientov vyrovnať sa s bolesťou v kĺboch pomáha komprimovať z lopúcha, zemiaky a cibuľa.

Pre postup s pomocou listy lopúcha:

 1. mať 5-6 listov malej veľkosti;
 2. dať do hromady, prikryte hrniec vriacej vody.

Pred použitím do kmeňa sterilizoval listy, spoj sa s mazaním masáž alebo baby olej. Na hornej časti krytu koleno s plastovou fóliou, izolácia s teplý šál.

Liečba kolenného kĺbu ľudové lieky s pomocou balenia zemiakov a cibule pomôže vyrovnať sa s bolesťou a iné nepríjemné príznaky. Takže vziať zemiakové hľuzy, čistiť, odstránená.

V výsledná hmotnosť pour v lyžicu petrolej (vždy zrušené). Hotové liek sa aplikuje na spoločné každú noc. Zákrok trvá najmenej 15 minút.

Produkt sa nanáša na očistené a dôkladne vysušené kolená. Potom spoj je zalomený s teplý šál. Po 7 dňoch, blaho takmer všetkých pacientov zlepšiť. Podobný liek vyrobený zo zemiakov a chren. S tým rozdielom, že kompresia je ponechané na postihnuté miesto po dobu 40 minút, a opakujte liečbu po dobu 3 dní.

Ďalšou možnosťou, ako sa zbaviť problému – bow. Pre lieky, ktoré budete potrebovať, ak chcete vystrihnúť vedúci rastlinnej do 2 častí.

Strane plátok je na zemi, tak, ako k forme šťavy, a potom aplikovať na nohu. Top zväzku až zábal, obväz a šatku.

Na prípravu nálevov byliniek

Na choroby, artritída, artróza pomôže odvar z brezy puky.

READ  Koleno bolesti na boku a na vnútornej strane: prečo to bolí

Mala pripraviť na každých 100 g suroviny 500 ml vodky alebo zdravotníckych alkoholu.

Zmes trvať mesiac a na tmavom mieste, po ktorej každý deň vtiera do kĺbov.

Odporúča sa použiť odvar z brusnice. Príprava zahŕňa:

 • 2 dezert lyžice listov rastlín nalejte liter vriacej vody;
 • trvajú 60 minút na teplom mieste;
 • výsledný drog piť 3-4 krát denne pred jedlom.

Liečba z populárnych metód zahŕňa použitie decoction jahody listy.

Pre každé 2 polievkové lyžice surovín, si 500 ml vody, rýchlovarná zmesi na 15 minút. Pripravený vývar piť namiesto čaju niekoľko šálok denne nezávisle na jedle.

Olej z celandine

Na celandine je zvyčajne považuje za burinu preto, že rastie všade. Nie každý vie, že rastliny sa stal asistentom v boji proti patológií kolená, napríklad osteoartróza a artritída.

Začať liečbu, by ste mali mať 3 lyžice čerstvých bylín (používať celá rastlina), pretiahnuť a umiestniť celulózy v sklenenej fľaši. Po tom, až na vrchol kapacita nalejte olivový olej (alternatívne môžete použiť slnečnicový alebo kukuričný olej) a intenzívne otrasená.

Výsledný drog by mali trvať na tom, na tmavom mieste, chráni fľašu od denné svetlo, nie menej ako 14 dní. Po uplynutí tohto času médium je filtrovaný cez tenká, zložené z niekoľkých vrstiev.

Ak technológie prípravy plne dodržiavať, olej celandine bude zbavená nečistôt a zvyškov trávy.

Liečba kolenného kĺbu ľudové lieky by mali byť vykonané v priebehu jedného mesiaca. Olej môže byť použitý ako súčasť lekárske poplatky, alebo samostatne ako odreniny, masážne prostriedky.

MAXCACHE: 0.41MB/0.00145 sec