Lekárske žlče (hovädzieho dobytka, ošípaných): používa sa v liečbe

Lekárske žlče – tento nástroj je veľmi populárny v ľudovej medicíne a používa pri liečbe kĺbov. Dostať to zo zvierat, viac dobytka, a potom konzervy.

Látka je žltkastá kvapalina hmotnosť s charakteristickým zápachom a je zložený z ďalších súčastí: etylalkohol, furatsilin a iných látok. Nástroj má analgetický účinok, zabezpečuje odstránenie vnútorné zápalové procesy a má niektoré ďalšie pozitívne vlastnosti.

Lekárske žlče – pomocou tohto nástroja je celkom bežné. Predovšetkým sa používa na liečbu päty ostrohy a ochorenia kĺbov.

Vlastnosti zdravotníckych žlče

Zaobchádzanie s žlče zvieratá sa používajú od nepamäti. Často kompresiu, alebo krém sa používa na odstránenie bolesti kĺbov veku charakter. Lekárske žlče je produkt pečene zvierat a v súčasnosti je voľne predáva v lekárni.

Vzhľadom k konzervačné látky zahrnuté v zložení látky, žlč môžu byť uložené na pomerne dlhý čas.

Prosím, rešpektovať! Žlč zvierat má niekoľko užitočných vlastností, tak tento liek je veľmi populárny u pacientov všetkých vekových kategórií.

Napriek tomu, že účinok látky má úzke špecifikácia, je veľmi účinná, ale hlavnou výhodou je, lekárske žlče je, že je to ekologické. To je dôvod, prečo zdravotnícke žlče veľký dopyt obyvateľstva.

Užitočné vlastnosti lieku sú nasledovné:

  • Používa sa predovšetkým ako prírodný anestetikum pre modriny, výrony, artritída a reumatizmus.
  • Žlče, má protizápalový účinok, čo je veľmi dôležité v stredných ischias, šľachy, spondylitída, chronická artritída, osteoartróza.
  • Žlč zvierat schopné resorpciu ossified porasty a pomáha normalizovať metabolizmus soli.

Všetky tieto vlastnosti pomáhajú produkt úspešne vysporiadať s pätou ostrohu, ktorý nie je nič viac než jasný predstaviteľ soľ vklady.

Žlče – aplikácia

Lekárske žlče, ako už bolo povedané vyššie, platí sa v úzkom priestore. To lieči kĺby a ich okolitých mäkkých tkanív. Jeho použitie je vhodné, ak je to potrebné na odstránenie bolesti.

READ  Poranenia miechy: ako pomôcť obeti

Liečenie rôznych chorôb-lekárske žlče, vo väčšine prípadov nemá žiadne kontraindikácie a komplikácie. Jediné, čo musíte zvážiť, začínate liečbu kĺbov s zdravotníckych žlčových kyselín, nie je potrebné, aby pack zahrnúť plastové fólie alebo iných materiálov, ktoré nie sú úniku vzduchu.

Ak používate žlče vzduchu v komprimovať by mali dostať, inak sa môžete dostať vážne popáleniny.

Liečba kĺbov s pomocou žlče

A komprimovať vyrobené z žlče, na odstránenie viacerých ochorení kĺbov a uľahčiť poúrazových stavov (výrony, kmene), niekedy je to skutočný prvej pomoci pri vykĺbení a modriny. Na varenie trvá kus čistej gázy, ktorý je zložený štyrikrát a navlhčené v zloženie žlče.

A komprimovať umiestnené na postihnuté miesto a je pokrytá z vyššie tenká vrstva bavlny. Vlna je prekryté na vrchole voskový papier. Ďalej, obväz je stanovená s mimoriadnym oka kapela.

Tento komprimovať menené každý deň. Hneď ako gáza schne, je potrebné navlhčite teplou vodou. Počas liečby závisí od závažnosti ochorenia. To sa môže líšiť od niekoľkých dní do mesiaca. Ale najčastejšie pacient dodržiava úľavu už v prvý deň (znížená bolesť syndróm).

Táto liečba je ocenil iba po to je schválený lekár. Ale stále z času na čas je potrebné venovať pozornosť stavu organizmu, alebo skôr kože. Ak tam bol aspoň drobné príznaky Alergie, postup by mal byť zastavený a poraďte sa s lekárom.

Liečba žlče ostrohy

Žlče môže byť použité ako doplnkový nástroj v liečbe ochorení kĺbov, a päty ostrohy. Ak sa chcete zbaviť posledných patológia s zdravotníckych žlče je pomerne jednoduché. Na to existujú dva spôsoby:

  1. Prvá metóda je kombináciou obklady. To bolo popísané vyššie. Všetky rovnaké, len v tomto prípade, namiesto toho, mriežka sa kladie na ponožky vyrobené z bavlny. Konanie sa vykonáva na noc a nechať poultice až do rána. Zvyčajne zlepšenie možno pozorovať po 2-3 dňoch. Ale upevniť vplyv musíte prejsť liečba kompletný kurz. Je veľmi dôležité, aby si komprimovať pravidelne, bez medzier.
  2. Oveľa intenzívnejšie lieči lekárske zmesi žlče a červené korenie. Je to toto: v skleného pohára musíte umiestniť 3 čerstvé a lepšie suché pod korenie, zalejeme ich žlče v objeme 50 ml a pridať 150 ml gáfor alkoholu. Na vylúhovať tento liek by nemali menej ako 2 týždne pri izbovej teplote na tmavom mieste. Teraz môžete ho používať. Je isté zábal, ako v predchádzajúcich prípadoch, ale udržať ho na tele, len 20 minút. Vďaka alkoholu a červené korenie drog sa vstrebáva oveľa rýchlejšie. Počas liečby je 30 dní.
READ  Ultrazvuk kĺbov (rameno, lakeť, zápästie)

Žlče vám umožní rýchlo a efektívne vysporiadať s bolesťou kĺbov, ale tento nástroj nie je pre každého.

Existujúce kontraindikácie neumožňujú použiť kompresiu zdravotníckych žlče pre liečbu detí.

Je známe, že detská pokožka je veľmi jemná a citlivá, takže môžete získať popáleniny.

Zaobchádzanie s žlče je potrebné upustiť ľudí, ktorých história je označený lymphadenitis a limphangit, a dokonca aj tí, ktorí majú na pokožke otvorené rany, rany, alebo iné zranenia.

MAXCACHE: 0.4MB/0.00163 sec