Dna a vane: či je možné ísť sa kúpať v dna

Možno, tisíce kníh a článkov bolo napísané o jedinečný lekárske vlastnosti kúpele. Každý, kto ešte občas vyzerá na kúpele, má jedinečnú šancu očistiť svoje telo všetkých prebytok.

Vďaka horúcej pary aktivuje kožné cez otvorené póry na tele, uvoľňovanie toxínov, ktoré boli hromadí sa to na mnoho rokov. Veľmi užitočné pre párové orgány dýchanie, prevencii ochorení srdca a ciev.

A ako sú veci, s dnavá artritída? Je možné kúpať sa s takým sklamaním diagnózy? V tomto článku sa budeme snažiť pochopiť, relevantné pre mnohých pacientov.

Tak by ste mali vedieť, že pod vplyvom horúcej pary sú dilatáciu krvných ciest, ktorá prispieva k rýchlej a intenzívnej obehu krvi. Preto, kyslík:

 • rýchlo dosiahnuť každej bunke;
 • dáva im živiny.

Funkcia kúpele v kombinácii vlhký vzduch a horúca para, ktorá spôsobuje, že telo stráca soľ kyseliny močovej, ktoré spôsobí, že osoba nielen, únavu, ale tiež sa stal hlavnou príčinou dna rozvoja.

Funkcia ochorenia

Problémy s kĺbmi a s hrčou na nohy rozvíjať, keď sú poruchy v metabolizme. Akumulácia sodné soli, hlavne ak neboli prijaté s adekvátnu liečbu, ničí spoločné.

A provokuje dna bolesti a iné ťažkosti nielen v nohách, rukách, ale takmer všetky ľudské kĺby. Ak patologický proces, odišla príliš ďaleko a spôsobila deformáciu, potom pacient sa cíti silnú bolesť a pravidelné útoky dna, ktoré sú jednoducho nemožné upokojiť zvyčajne:

 1. analgetiká;
 2. anti-poburujúce drogy.

Často dna na kĺby ovplyvňuje obličky. Tieto subjekty nie sú schopné vyrovnať sa s trvalé odňatie veľké množstvo kyseliny močovej soli.

Typické príznaky dny bude špecifických porasty v postihnutých kĺboch. Klasický príznak je hrčka na prvý prst nohy. Ak chcete odstrániť zhoršenie do praxe tradičné metódy terapie, cvičenia fyzikálnej terapie.

Avšak, najviac efektívna metóda ovplyvniť dna bude kúpeľ!

Vaňa s podagricescoy artritídy

Táto choroba sa často vyskytuje v chronickej forme. Liečba v takýchto prípadoch len pomáha eliminovať nepríjemné pocity, pretože príčinou choroby nie je ísť preč, a príznaky čoskoro sa vrátil s novou silou.

READ  Diéta pre dna počas exacerbation: power menu

Ak chcete získať maximálny výsledok, to je užitočné, ak chcete prejsť do kúpeľa tak často, ako je to možné. V ideálnom prípade to každý deň, najmä v prípade ochorenia je dlhodobý. Dobre, keď vaňa sa naplní horúcim a pretrvávajúce pary. To umožňuje vyrovnať sa s urate a obnoviť postihnuté kĺby.

Terapeutický účinok môže byť dosiahnutý prostredníctvom vylučovanie potu, ktorý je evakuované a soľ. Preto, poskytuje zvýšené potenie rôznymi spôsobmi. Tak, napríklad, medzi návštevou parné to bude užitočné pre mazanie telo zmesou medu a soli.

Liečbu dny v kúpeľ je doplnený používanie krémov na báze liečivých rastlín. Skvelý výsledok bude používanie metlu a správania masáže.

Kúpeľ pomáha vyrovnať sa s neznesiteľné trieštivá bolesť, ale je predmetom lekára objednávky. To pomôže posilniť získané od postupu účinok. Avšak, byť si vedomý toho, že prítomnosť comorbidities kúpeľ v dna sa môže dokonca stať nebezpečné!

Spôsob, akým sa bude povinné poradiť sa s lekárom.

Odporúčania pre kúpele

Každý pacient potrebuje vedieť pred návštevou kúpeľov a počas konania je zakázané piť alkoholické nápoje a fajčiť. Tiež si nemôžu kúpať v exacerbation of zápalové procesy v kĺboch. Optimálne riešenie by bolo odložiť návštevu do kúpeľa, kým, až bolesť nebola oslabená.

By vážne pripraviť postup, ako podivné, ako to môže znieť. Pred odchodom do kúpeľ alebo sauna, pacient musí postarať sa o prípravu odvary. Aby im je celkom možné, doma z liečivých bylín. Keď sa tieto odvary sa vo vode na sporák, užitočné parný bude nasýtený tela, a dnavá artritída dlho nebude pripomínať sám.

Na prípravu takéto nástroje je potrebné:

 • 1 polievková lyžica bilberry list;
 • Pohár vriacej vody.

Komponenty sú zmiešané, dať do vodného kúpeľa a uchovávajú sa tam aspoň 20 minút. Po tlejúcich v vývar nalejeme 1 liter prevarenej vody.

READ  Ošetrenie šľachy z kolenného kĺbu ľudové lieky

Počas návštevy parná miestnosť, pacient s dna by mali dodržiavať bezpečnostné opatrenia. V prvom rade to je nemožné, zabudnúť na headdress. Tiež lepšie nejesť pred zákrokom a najmä nie prejedať na tento deň.

Optimálne pobyt v parnej miestnosti pre cca 5 minút. A tradícia, zalejeme studenou vodou, po saune je lepšie pozorovať, pretože podchladenia môže zhoršiť dna.

Kontrast liečby by mala byť vždy umiernené.

Metlu a bylín

Ak trpíte dnou a pacient sa rozhodol získať zdravšie vo vani, musíte mať na pamäti, že jednoduchý parný nie je schopný ovplyvniť zdravie. Proste sa zahriať telo a nič viac. Aby sa zabránilo dna útoky, budete musieť použiť špeciálne gély. Nie menej užitočné bude iné recepty.

Osvedčila zmes zložená z masla a liehom (môžete nahradiť vodka bez príchute). Pripraviť medicíne ako:

 • olej sa zahreje na teplotu varu v vodného kúpeľa;
 • odstrániť vytvorená pena;
 • nalejte olej, alkohol (v pomere 1: 1) a mieša.

Po pálenie alkoholu masť pripravené na použitie. Jeho elegantné masážne pohyby vtiera do chorého kĺbu.

Ďalšou podmienkou pre kvalitatívne liečbu dny v kúpele – to je pravda, že zdvihol kefu. Na ich získanie je potrebné brať vážne, pretože v rôznych metly potrebné, ako sa zbaviť rôznych patológií. Ak niektoré nevyhnutné pre liečbu prechladnutia, ostatní budú vynikajúci preventívny prostriedok pre kĺby. Lekári radia dna spoliehať na metly:

 1. žihľava;
 2. eucalyptus;
 3. breza.

Napríklad, breza a eukalyptu bude mať dobrý liečebný efekt, a žihľava s jeho pichanie vlastnosti viesť soľ. Hlavná vec, aby venovali pozornosť na metle bol dosť dobrý separen.

Úspech liečby závisí aj na správne vyplnenie vane postupy. Po parné, budete musieť starostlivo VMASÍRUJTE spoločné s tinktúra z poháriky lila. Je pripravený z 500 ml alkoholu a ľubovoľný počet lila kvety. Ingrediencie sú zmiešané a dať v sklenenej nádobe na chladnom a tmavom mieste, počas 21 dní. Počas tejto doby budúcnosť medicíny je intenzívne otrasená.

READ  Vyšetrenie kolenného kĺbu pre bolesť v kolene

Ako doplnok liečby, jemná masáž postihnutých miest. To si vyžaduje použitie špeciálnych masti. Po masáži, pacient potrebuje obliecť rýchlo, teplé oblečenie, zabalené uterák alebo vlnená šatka.

A na záver odporučiť video v tomto článku s Elena Malysheva a hovoriť o dna.

MAXCACHE: 0.41MB/0.00184 sec