Bolesť v kolenného kĺbu: úprava ľudové lieky

Bolesť je nevyhnutná spoločníci všetkých chorôb z kolenného kĺbu. Úroveň bolesti kolenných kĺbov môže byť iný, ako jeho príčinu, ale tieto príznaky sú vážnou prekážkou na normálne fungovanie.

Keď bolesť v kolenného kĺbu ľudové lieky na liečbu, môže byť, a ako ambulancie, a ako spôsoby, ako zmierniť nepohodlie počas dlhú dobu.

Tradičné metódy bolesti kĺbov liečby k dispozícii pre všetkých ľudí, mohli byť ľahko aplikovať doma.

Najčastejšie príčiny bolesti kĺbov nie zistiť, ale podľa štatistík približne 43% ľudí na celom svete pravidelne skúsených značné nepohodlie v kolenného kĺbu.

Uplatňovanie obklady

V ľudovej prostriedky pre čistenie pozostáva z teplé obklady, ktoré sa rýchlo zmierniť bolesť v kolene a dokonca aj upozorniť ich znova. Prirodzene, obklady nie odstrániť príčinu bolesti kolena, ktoré sa môžu vyskytnúť v dôsledku pasívny životný štýl a zranenia.

Prírodné žltá hlina je považovaný za jeden z hlavných dodávateľov liečivých minerálov, ktoré sú vynikajúce preniknúť v dotknutom území a znížiť stupeň bolesti. Potrebujete, aby sa zmes teplej vody a suchá hlina, ktorá sa aplikuje na kožu nad kolenného kĺbu.

Umiestnené v hornej časti fólie, potom zabaliť koleno s teplou látkou. Kompresia je potrebné držať až do rána. Ráno, bola zmes dôkladne umyť teplou vodou. Toto ošetrenie sa opakuje na 7 po sebe nasledujúcich dní v nitre.

Keď bolesť ustúpi, ktoré potrebujete, aby ílové obklady s preventívne účely niekoľko krát za 10 dní. Ak sa to robí systematicky, pozitívny efekt bude stanovená, a bolesť nebude obťažovať znova.

  1. Dobrý zahrievania ukazuje zábal so slaninou. Tenké dosky z čerstvého slaniny, aby sa pripojiť k kolenného kĺbu a upevnite bavlnenej látky. Na hornej časti kolena zábal teplý šál z prírodných tkanín. A komprimovať tuku by malo byť udržiavané pre asi 12 hodín. Liečba trvá týždeň.
  2. Účinné ľudovej nápravy — poultice z púpava kvety, lila a gaštan. Suroviny v rovnakej časti by mali byť umiestnené v kontajneri a nalejte vodku. Znamená trvať na tom, 15 dní na tmavom mieste. Čistej gázy podložku namočené v kvapaline, utrite postihnutej oblasti a zabalené jeho hrubé, teplé handričkou. Komprimovať udržať celú noc. V prípade postupu sa vykonáva 2 alebo 3 dni, pacient bude cítiť výrazné zníženie bolesti.

Tinktúra

Tekutiny na báze liečivých rastlín, úspešne bojujú zápal v kolenných kĺbov a tiež účinné pri znižovaní bolesti.

Ľudové lieky sa používajú, ak je to potrebné, liečba je pokračovanie dlhé kurzy.veľmi zaujímavé môže byť tinktúra z Podmore včely na kĺby.

Grind viečko Amanita obyčajný. Vypĺňajú pol tmavej fľaše a kryt s vodkou. Tekutina je potom podávaný asi mesiac na chladnom mieste. Ak je bolesť v kolenného kĺbu, musíte RUB táto tinktúra koleno večer a ráno.

  • 5 veľký gaštan rošt a premiešajte s gum terpentín (200 ml). Obohaťte za dva týždne. Tinktúra na RUB kolenného kĺbu, skladujte na tmavom mieste.
  • 4 polievkové lyžice čerstvé kvety zemiaky dobre jasné, zelenej časti. Potrebujú zalejeme 200 ml alkoholu (70%) a vylúhovať desať v chladničke. Tinktúra sa vtiera do kolena niekoľkokrát denne, až úplné vymiznutie bolesti.

Zemiakové kvety pre liečba by mala byť zhromaždené okamžite po ich zániku. V tomto období, kvety majú vysokú liečivé vlastnosti.

Domáce masti

Masť z Arzenálu ľudové lieky je nádherný techniky na zmiernenie bolesti a zápalu kĺbov.

100 g prírodný med zmiešaný s 5 g múmie. Masť na bolesti kĺbov a kolien na RUB do kolena každý deň po dobu asi 15 minút.

Pridať 100 g medu, pol malú lyžičku suché horčica a to isté, jedlej sódy a soli. VOTRITE masť do postihnutého kĺbu oblasti 1-krát za deň vo večerných hodinách. Nástroj má silný otepľovanie účinok a zmierňuje bolesť počas piatich alebo šiestich ošetrení.

  1. Jemne nasekáme 50 g čerstvých celandine, ich umiestnenie v pol litrového pohára. Kontajner vyplniť zvyšok nerafinovaná slnečnicový alebo olivový olej je za studena lisovaný. Po 15 dňoch, nástroj by mali byť filtrované cez niekoľko vrstiev gázy. Masť vtiera do postihnutej oblasti kolenného kĺbu dvakrát denne.
  2. Tráva žihľava, yarrow a St John je wort (každá bylina a 1 malá lyžička) a mlieť na prášok. Zmiešajte vajcia s veľkým lyžice rozpusteného lekárska vazelína. V noci na masť, bolesť kolena. Liečba bude pokračovať až do úplného odstránenia bolesti.

Na prípravu nálevov pre vnútorné použitie

Na prípravu nálevov pre použitie vo vnútri majú protizápalové a regeneračné účinky. Výťažky výrazne stimuluje metabolické procesy v tkanivách kolenných kĺbov, ako aj eliminovať bolesť v krátkodobom horizonte.

  • Chren root rošt na strúhadlo, potom zalejeme 200 ml vriacej vody. Tekutina je vo vodnom kúpeli za 20 minút. Nástroj trvať 1 polievková lyžica niekoľkokrát denne. Celková liečba priebehu 21 dní.
  • V smalt nádoby dať 50 g Bay listy a pridať 250 ml studenej čistej vody. Na miernom ohni varíme, v pohode, a potom kmeň. Infúzii musí byť rozdelená do 4 častí, ktoré je na pitie 4 dní v rade, v malých DÚŠKAMI. Opäť je možné vykonávať samozrejme iba po šesť mesiacov, ak príčiny bolesti sú eliminované.
  • Mix vŕbovej kôry, petržlen koreňový a sušené bylinky žihľava rovným dielom. Veľká lyžica zmesi na 1 hodinu trvať na tom, v termosky 200 ml vriacej vody. Odvar piť pol Šálky dvakrát denne.

Treba pripomenúť, že aj najobľúbenejšie a osvedčené ľudové nápravu v žiadnom prípade nie je možné používať bez konzultácie s lekárom. Nesprávne použitie týchto látok na liečbu bolesti v oblasti kolenného kĺbu bude nielen eliminovať príznaky a príčiny, ale aj zhoršiť celkový stav a prognózy.

READ  Podvrtnutie strane: liečba strane trauma, ramenného kĺbu, a iné

MAXCACHE: 0.4MB/0.00174 sec